+370 612 45 879 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas


Garantija yra suteikiama pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus. Prekių garantiniai teminai bei pagrindinės prekės savybės yra nurodomi prekių aprašymuose ir garantiniuose talonuose. 

Prekes garantiniam ir pogarantiniam aptarnavimui prašome pristati į Esperanto g. 26, LT-69428 Kazlų Rūda, tel. 8-343-25 348. Prekes galite pristatyti tiek patys, tiek naudodamiesi kurjerio paslaugomis. "Makita" įrankių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą atlieka UAB "Technikos meistrai", Vilkpėdės g. 8, 5 korpusas, LT-03151, Vilnius, tel. 8-5-2311564.

Žemiau rasite garantinio aptarnavimo teikimo metu dėl gamintojo kaltės atsiradusių gedimų šalinamo terminus: 

  1. "Fiskars" ir "Gerber" įrankiai - iki 21 kalendorinės dienos;
  2. "Milwaukee" įrankiai - jei detalė yra Lietuvoje, iki 7 kalendorinių dienų, jei reikia siųsti iš užsienio, - iki 14 kalendorinių dienų;
  3. "Ryobi" - iki 14 kalendorinių dienų.

Visais atvejais garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką.

Pažymime, kad prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos, kurios nurodytos garantiniame talone ir prekės naudojimo instrukcijoje. Pristatant prekę į garantinį centrą, būtina pateikti visus gamintojo prie prekės pridėtus dokumentus, prekės pirkimo dokumentą (sąskaitą-faktūrą, jei tokia buvo išrašyta), kuri kartu yra ir prekės garantinis talonas. Prekė turi būti pristatyta pilnos komplektacijos - t.y. tokios komplektacijos, kad ją būtų galima įjungti (turi būti pateikiama prekė ir jos maitinimo šaltinis).

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad:

  • visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į servisą ir iš jo, apmoka Pirkėjas;
  • suremontuotoms prekėms garantijos terminas skaičiuojamas nuo pirminės prekės įsigijimo datos;
  • pakeistoms prekėms garantijos sąlygos skaičiuojamos iš naujo t.y. kaip ir įsigijus naują prietaisą.
Jeigu turite klausimų dėl garantinio ir pogarantinio aptarnavimo, prašome susisiekti su mumis telefonu +370 612 45879 arba el. paštu info@irankiai-internetu.lt