+370 612 45 879 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Apie mus


Prekiaujame tokiais garsiais prekės ženklais kaip MILWAUKEE, MAKITA, FISKARS, RYOBI, GERBER, AEG, DEWALT, BOSCH. Mūsų parduotuvėje rasite daugiau kaip 4000 skirtingų įrankių, todėl tikime, kad iš mūsų plataus asortimento, kurį nuolat atnaujiname bendradarbiaudami su žinomais gamintojais, rasite Jūsų poreikius labiausiai atitinkančią prekę.

Mes prekiaujame tik tokiais produkais, kuriems yra suteikiama gamintojo garantija. Jums pageidaujant priimsime prekę atgal ir grąžinsime pinigus, jeigu neįvykdysime skelbiamų sąlygų.

Jūsų patogumui prekes galima pirkti ne tik internetu, bet ir užsakyti telefonu. Užsakytas prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu, taip pat jas galima atsiimti DPD siuntų taškuose, Omniva ir Lietuvos pašto paštomatuose. Atsiskaityti galima tiek grynaisias pinigais, tiek lizingu, tiek pavedimu ar PaySera.


Internetinė parduotuvė www.irankiai-internetu.lt prekiauja aukščiausios kokybės smulkiąja motorine technika bei namų apyvokos reikmenimis, skirtais statyboms, miškui, sodui, virtuvei, turizmui bei kitiems darbams ir pomėgiams. Ši internetinė parduotuvė, bendradarbiaudama su kitomis kompanijomis, garantuoja prekių pristatymą per vieną dieną ir patogų atsiskaitymą. Esant reikiamybei, įmonė rengia komercinius pasiūlymus, priima nestandartinius užsakymus, organizuoja asortimente neesamų prekių užsakymą ir transportą.

Įmonės misija:
Teikti aukščiausio lygio internetinės prekybos paslaugas.

Įmonės vizija: 
Tapti lyderiaujančia internetine parduotuve Lietuvoje, prekiaujančia tik aukščiausios kokybės smulkiąja motorine technika bei namų apyvokos reikmenimis bei plėsti veiklą į kitas Europos sąjungos šalis

Įmonės tikslai: 
•    Didinti asortimentą tik kokybiškomis ir aukščiausius standartus atitinkančiomis prekėmis.
•    Maksimaliai tenkinti vartotojų poreikius.
•    Internetinio apsipirkimo procesą padaryti paprastą ir patogų visiems pirkėjams.
•    Bendradarbiauti su Lietuvos ir užsienio įmonėmis.
•    Sąžiningai dirbti ir plėstis.