+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Peilis Gerber Gator Fixed - Gut Hook, Fine Edge

Prekės kodas: 46906
59.00 €
  • Pristatysime per 15 d.d.
info@irankiai-internetu.lt
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Klausti
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Skylė virvutei: +
Gumuota rankena: +
Dėklas: +
Plieno markė: 420HC
Ašmenų ilgis, cm: 10,2
Bendras ilgis, cm: 22,5
Svoris, g: 187,1
Peilis Gerber Gator lygiais ašmenimis su kabliu - peilis sukurtas išskirtinai medžiotojams. Geležtės forma idealiai pritaikyta lupimui ir darinėjimui. Puikus plienas, komfortiška - neslystanti, gumuota rankena. Ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno 420 HC, o geležtės forma idealiai pritaikyta lupimui ir darinėjimui. Neslystanti, gumuota, komfortiška rankena pagaminta iš stiklo mikro pluošto ir nailono mišinio  (Glass  Filled Nylon) su aligatoriaus odos imitacijos raštu kas užtikrina lengvą ir patogią peilio kontrolę. Peilis komplektuojamas su patikimu aukštos kokybės nailoniniu dėklu patogiai tvirtinamu praktiškai ant bet kokio pločio diržo. Kai Gator rankena debiutavo 1991 metais peilių parodoje, šie peiliai gavo apdovanojimą „Metų inovacinis peilis“. Ir tai buvo konkurentų balsai... Ir po tiek metų šie peiliai ir toliau lieka labai populiarūs dėl savo termoplastinės rankenos su aligatoriaus odos tekstūra, kuri užtikrina patikimą ir patogų laikymą bei nepriekaištingo ašmenų plieno. Gerber Gator kaip ir visi Gator serijos peiliai gaminami JAV Portlande, Oregono valstijoje.
Medžioklinis peilis Gerber Gator fiksuotais ašmenimis su kabliu.

GERBER kompanija įkurta 1939 metais kuri mažais kiekiais gamino rankų darbo peilius ir iki 1960 metų tapo viena iš labiausiai vertinamų kaip itin kokybiškų bei patikimų peilių gamintoja. 

Jau daugiau kaip 20 metų ši amerikiečių įmonė GERBER yra kovinių, medžioklinių ir žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje.

GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje.

Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.