+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Taktinis kirvis Gerber Downrange Tomahawk, kirvio, laužtuvo, kūjo funcijos

Prekės kodas: 30-000715
388.00 €
  • Turime sandėlyje
  • Pristatysime per 1 d.d.
  • Į krepšelį
 
  • Užsisakykite telefonu 
  • +370 655 06 515 arba +370 612 45 879
  • I - V nuo 9:00 iki 17:00
  • info@irankiai-internetu.lt
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Rankenos medžiaga: G-10
Ašmenų padengimas: +
Dėklas: +
Tinka kalimui: +
Plieno markė: 420HC
Bendras ilgis, cm: 49
Svoris, g: 861,8
Jei esate tokioje situacijoje, kai negalite gaišti laiko, tai GERBER daugiafunkcinis įrankis yra būtent tai, ko jums reikia, norint atlikti tokius darbus. Šis įrankis atlieka kirvio, laužtuvo, kūjo funcijas. Kirvio ašmenimis galima kapoti medines, laminuotas, faneruotas duris, lengvų konstrukcijų sienas. Viršutinė kirvio galvos pusė tarnauja kaip kūjis, kurio pagalba galima išmušti durų vyrius, rankenas ar kablius. Kirvio rankenos gale yra laužtuvas. Gerber taktinis kirvis yra paprastumo ir veiksmingumo darinys, skirtas eksploatuoti sprendžiant rimtas ir neatidėliotinas problemas. Kirvis pagamintas iš nerūdijančio 420CH plieno, rankenos šonai dengti lengva G-10 (epoksido ir pinto stiklo pluošto) medžiaga, kuri atspari smūgiams ir temperatūrų pokyčiams. Tvirta juoda danga šiam kirviui suteikia maskuojančią išvaizdą bei prideda atsparumo korozijai sluoksnį. Komplektuojamas su patogiu dėklu, kurį galima tvirtinti prie MOLE sistemos. Downrange Tomahawk kaip ir visi kariniai - taktiniai produktai gaminami JAV, Portlande, Oregono valstijoje. Video anglų kalba:
Taktinis kirvis Gerber Downrange Tomahawk. Idealus pasirinkimas gelbėjimo darbams.

GERBER kompanija įkurta 1939 metais kuri mažais kiekiais gamino rankų darbo peilius ir iki 1960 metų tapo viena iš labiausiai vertinamų kaip itin kokybiškų bei patikimų peilių gamintoja. 

Jau daugiau kaip 20 metų ši amerikiečių įmonė GERBER yra kovinių, medžioklinių ir žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje.

GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje.

Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.