+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Fiskars Žirklės popieriui Bloom

Prekės kodas: 995903
12.50 €
  • Pristatysime per 15 d.d.
info@irankiai-internetu.lt
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Klausti
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Plienas: Švediškas Sandvik plienas
Kietumas: HRC 57
Ilgis: 17 cm
Svoris: 40 g
Galima plauti indaplovėje: Taip
Inspiration žirklės atneša naują požiūrį į karpymo pasaulį: aukštos kokybės produktai su maloniomis spalvomis ir raštais. Rankenų dizainas pagamintas naudojant pažangų metodą, kuris išlaiko dažymą labai ilgą laiką. Įvairūs gerai žinomi dizaineriai jau prisidėjo prie šios nuostabios serijos sukūrimo. Spalvos pasirinktos atsižvelgiant į šiuolaikines interjero mados tendencijas ir naujų raštų papildymą asortimente. Unikalus dizainas, kuris atspindės Jūsų stilių ir įkvėps Jus kūrybiškumui.
Lengvos žirklės su pailgintais ašmenimis popieriaus kirpimui. Gėlės - visokiausių spalvų, formų ir dydžių - klasikinė piešinių tema. Gėlės įkvepia mus malonioms, mieloms mintims. Jos įkvėpė Fiskars sukurti šiuos nuostabiu spalvingus žydinčius piešinius. Ryškios spalvos ir žaismingumas susipina su moteriškais nėriniais ir romantika. Šios žirklės visiems gėlių mylėtojams!

FISKARS turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose.

Garsiosios žirklės oranžinėmis rankenomis, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką kirpimo procesą. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti FISKARS įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui - daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą.