+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Fiskars "FunctionalForm" 5 peilių rinkinys su dėklu

Prekės kodas: 1014211
89.00 €
  • Turime sandėlyje
  • Pristatysime per 1 d.d.
  • Į krepšelį
 
  • Užsisakykite telefonu 
  • +370 655 06 515 arba +370 612 45 879
  • I - V nuo 9:00 iki 17:00
  • info@irankiai-internetu.lt
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Plienas: Japoniškas nerūdijantis plienas
Kietumas: HRC 53
Svoris: 2,415 kg
Galima plauti indaplovėje: Taip
    Lupimo peilis, 11 cm Skirtas įvairiems pjaustymo darbams virtuvėje. Ypač patogu pjaustyti smulkias daržoves.   Pomidorų peilis, 12 cm Peilis dantytais ašmenimis, skirtas produktų su odele (pavyzdžiui, pomidorų ar duonos) pjaustymui.     Azijietiškas virėjo peilis, 17 cm Azijietiškas peilis su plačia geležte tinka mėsos, žuvies ir daržovių ruošimui.   Virėjo peilis, 20 cm Tvirtas peilis su plačia geležte. Idealiai tinka vidutinio dydžio maisto produktams pjaustyti.     Duonos peilis, 23 cm Ilgas, tvirtas dantytais ašmenimis peilis, skirtas duonos pjaustymui. Lengvai pjauna kietą duonos plutelę.     Medinis dėklas "FunctionalForm" peiliai yra vieni populiariausių Fiskars gaminių. Jie sukurti kasdien naudoti virtuvėje, todėl daugiausia dėmesio buvo skirta patogumui ir naudojimo paprastumui. Saugumo elementai, tokie kaip Softouch rankena su pirštų apsauga, užtikrina saugų ir patogų suėmimą. Specialiai sukurta "FunctionalForm" peilio rankena leidžia dirbti patogiausioje pozoje ir atrodo šiuolaikiškai. Geležtė turi puikiai pjaunančius ašmenis, kuriuos nesunku išlaikyti aštrius naudojant Fiskars Roll-Sharp arba metalinį galąstuvą.
"FunctionalForm" penkių peilių rinkinys su dėklu. Saugiai laikykite savo peilius šiame elegantiškame stove. Ant jo taip pat yra galingas magnetinis laikiklis kitiems virtuvės įrankiams saugoti. Pirkite bet kurį FISKARS Functional Form penkių peilių rinkinį ir DOVANŲ gausite FISKARS žirkles. Pasiūlymas galioja iki 2017-01-15. Dovanų kiekis ribotas.

FISKARS turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose.

Garsiosios žirklės oranžinėmis rankenomis, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką kirpimo procesą. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti FISKARS įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui - daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą.