+370 612 45 879 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Fiskars "KitchenSmart" penkių peilių rinkinys su dėklu

Prekės kodas: 1004931
33.00 € 59.00 €
  • Pristatysime per 15 d.d.
info@irankiai-internetu.lt
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Klausti
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Plienas: Nerūdijantis plienas
Kietumas: HRC 53
Svoris: 1,819
Galima plauti indaplovėje: Taip
     "KitchenSmart" skutimo peilis, 7 cm Mažas, lengvas, patogus peilis su tiesia geležte ir tvirtu galu. Idealus peilis vaisių ir daržovių skutimui. Taip pat tinkamas šalinant dėmeles ir pažeidimus.    "KitchenSmart" lupimo peilis, 11 cm Vidutinio dydžio, patogus, universalus peilis vaisių ir daržovių skutimui ir pjaustymui.    "KitchenSmart" peilis duonai, 23 cm Ilgas, tvirtas peilis su dantytais ašmenimis. Lengvai pjauna kietą duonos plutelę.    "KitchenSmart" virtuvės peilis, 21 cm Pleišto formos peilis įvairių produktų pjaustymui.     "KitchenSmart" azijietiškas peilis, 17 cm "KitchenSmart" peilių grupei priklauso virtuviniai peiliai, skirti naudoti kasdien. Stiprios rankenos ir pirštų apsauga leidžia tvirtai ir saugiai suimti peilį ir patogiai jį naudoti.
"KitchenSmart" penkių peilių rinkinys su dėklu. Saugiai laikykite savo peilius šiame elegantiškame natūralaus medžio stove.

FISKARS turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose.

Garsiosios žirklės oranžinėmis rankenomis, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką kirpimo procesą. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti FISKARS įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui - daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą.