+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Akumuliatorinė vejapjovė VIKING MA 443 C su akumuliatoriumi AP 300 ir įkrovikliu AL 300

Prekės kodas: 63382000030
814.00 €
  • Turime sandėlyje
  • Pristatysime per 1 d.d.
  • Į krepšelį
 
  • Užsisakykite telefonu 
  • +370 655 06 515
  • I - V nuo 9:00 iki 17:00
  • info@irankiai-internetu.lt
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Akumuliatorinės vejapjoves:
Pjovimo plotis (cm): 41
Akumuliatoriaus tipas: 36 V ličio jonų
Pjovimo aukštis (mm): 25-75
Žolės surinkimo dėžė (l): 55
Mulčiavimo funkcija: Papildoma įranga
Garantuotasis garso galios lygis LwA (dB [A]): 94
Triukšmo lygis, išmatuotas LpA (dB [A]): 80
Triukšmo lygio neapibrėžties koeficientas KpA (dB [A]): 2
Vibracijos vertė ahw (m/s²): 1,3
Neapibrėžties koeficientas K (m/s²): 0,65
Papildoma informacija: - Negalima įrengti papildomai.
Gamintojas:: VIKING
Modelis:: MA 443 C
Svoris:: 20 kg.
Akumuliatorinė vejapjoė "VIKING MA 443 C" - tai vienas geriausių ir stipriausių "VIKING" kūrinių. Ši vejapjovė - tai skirtingų funkcijų, kurios puikiai atlieka savo darbą derinys. Vejapjovė patiks kiekvienam profesionalui ar mėgėjui ieškančiam kokybės ir kainos santykio.  Puikiai tiks ir ekologiškos aplinkos puoselėtojams. Veją nupjausite be išmetamūjų dujų. Kompaktiška konstrukcija ir manevringumas užtikrina patogų valdymą, naudojimą vejapjovę be laidų. Taip pat didelę pjovimo galią užtikrina galingas akumuliatorinis variklis. Vienoje pusėje valdymo rankena yra sudedama, galima reguliuoti jos aukštį dviem pakopomis.
Tai leis patogiai sandėliuoti vejapjovę namuose, taip pat lengvai nuimama žoliapjovės dėžė suteiks vejapjovei kompaktiškumo bei patogų transportavimą su lengvuoju automobiliu. Vejapjovė turi naują inovatyvią 55 litrų dėžę žolei. Integruotas žolės pripildymo matuoklis parodo, kada reikia ištuštinti dėžę. Vejapjovės žolės surinkimo dėžė turi dvi pakabas, kuriomis bus lengva dėžes prikbinti prie vejapjovės. VIKING MA 443 C yra įdiegtas centrinis pjovimo aukščio reguliavimas 6 pakopomis. Polimerinis korpusas yra lengvas ir labai stabilus, o tuo pačiu kompaktiškas ir tvirtas. Vejapjovės rankenos yra praktiškos ir labai patogios pernešti. Galingas elektros variklis su akumuliatoriaus teikiama energija yra naujoviškos, tausojančios aplinką ir švarios technikos pavyzdys. STIHL sukurtas elektros variklis veikia energetiškai našiai ir beveik nesidėvi. Taip optimaliai išnaudojama 36-V klasės ličio jonų akumuliatoriaus energija, kuri paverčiama įspūdingu našumu. Akumuliatorius yra paprastai išimamas: paspauskite fiksavimo mygtuką, atidarykite akumuliatoriaus gaubtą ir be problemų įdėsite arba išimsite akumuliatorių. Parduodama su akumuliatoriumi AP 300 ir įkrovikliu AL 300
Ši vejapjovė patinka kiekvienam, o pirmiausia Jums. Veją nupjausite be išmetamųjų dujų, tyliai, be laidų: taip užtikrinama visiška judėjimo laisvė ir darbas atsipalaidavus. Visa tai dėl kompaktiškos konstrukcijos ir manevringumo. O didelė pjovimo galia užtikrinama naudojant galingą akumuliatorinį variklį.   Vienoje pusėje tvirtinama valdymo rankena yra sudedama, jos aukštį galima reguliuoti 2 pakopomis. Taip be problemų galėsite sandėliuoti vejapjovę namuose, o prireikus transportuoti lengvuoju automobiliu. Vejapjovė su nauja inovatyvia 55 litrų dėže žolei. Integruotas žolės pripildymo matuoklis parodo, kada reikia ištuštinti dėžę. Dėžė lengvai ir paprastai atsidaro ir yra patogiai ištuštinama. Taip pat žolės surinkimo dėžė turi dvi stabilias pakabas, kuriomis paprasta ir saugu prikabinti prie vejapjovės ir nukabinti nuo jos žolės surinkimo dėžę.   VIKING MA 443 C yra įdiegtas centrinis pjovimo aukščio reguliavimas 6 pakopomis. Polimerų korpusas yra lengvas ir labai stabilus, o tuo pačiu kompaktiškas ir tvirtas. Vejapjovės rankenos yra praktiškos ir labai patogios pernešti.   Galingas elektros variklis su akumuliatoriaus teikiama energija yra naujoviškos, tausojančios aplinką ir švarios technikos pavyzdys. Įrenginiai su akumuliatorių energijos sistema veikia tyliai, neišskiria į aplinką išmetamųjų dujų, neturi darbą apsunkinančio laido. STIHL sukurtas elektros variklis veikia energetiškai našiai ir beveik nesidėvi. Taip optimaliai išnaudojama 36 V klasės ličio jonų akumuliatoriaus energija, kuri paverčiama įspūdingu našumu. Akumuliatorius yra paprastai išimamas: paspauskite fiksavimo mygtuką, atidarykite akumuliatoriaus gaubtą ir be problemų įdėsite arba išimsite akumuliatorių. 

1981 metais buvo įkurta VIKING sodo smulkintuvų gamykla. Valdant vykdomajam direktoriui Heinrich Lechner gaminamų įrankių gama plėtėsi iki tokios, kokią žinome šiandien. 1992 metais VIKING buvo parduota STIHL grupei. Vadodavimą įmonei perėmė Dr. Nikolas Stihl (Andreas Stihl anūkas). 2011 metais Dr. Nikolas Stihl pasitraukė į motininę kompaniją, o jo vietą užėmė Dr. Peter Pretzsch, kuris vadovauja įmonei ir šiandien.

2013 metais pasauliui buvo pristatytas VIKING naujasis šūkis "Tegul veja jus džiugina".