+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Peilis Gerber Covert FAST

Prekės kodas: 22-01966
100.50 €
  • Turime sandėlyje
  • Pristatysime per 1 d.d.
  • Į krepšelį
 
  • Užsisakykite telefonu 
  • +370 655 06 515
  • I - V nuo 9:00 iki 17:00
  • info@irankiai-internetu.lt
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Rankenos medžiaga: G-10
Ašmenų padengimas: +
Greita ašmenų atlenkimo sistema: +
Ašmenų užraktas: +
Prisegimas prie diržo: +
Skylė virvutei: +
Dviašmenis: +
Dantyti ašmenys: +
Ašmenų ilgis, cm: 9,4
Bendras ilgis, cm: 17,8
Svoris, g: 139
Tai išskirtinis peilis Gerber Covert Fast. Šis peilis sukurtas pulkininko Rex Applegate turinčio daugiau nei 40 metų peilių kūrimo patirties ir kartu žinomo kovinės savigynos srityje. Applegate peilių šeima vertinama kaip ilgametis pulkininko atsidavimo, patirties  ir paskirties pajautimo simbolis. Šie peiliai užsitarnavo tarptautinį pripažinimą kaip vieni geriausių tarp taktinių lenktinių peilių. Tai puikaus dizaino, lengvas, puikiai subalansuotas peilis. Jis turi iš dalies dantytus ašmenis kurie gali įveikti ir pačias tvirčiausias medžiagas. Lengva patogi paimti į rankas G-10 (epoksido ir pinto stiklo pluošto) rankena, atspari smūgiams ir temperatūrų pokyčiams. Peilis turi greitą ašmenų atlenkimo mechanizmą "F.A.S.T", tai ašmenų atlenkimo sistema kurios dėka ašmenys lengvai atlenkiami betkuria ranka net ir dėvint pirštines. O naudotojo saugumui užtikrinti ašmenys patikimai fiksuojami patikimu ir patogiu užraktu, kurį lengva valdyti dėvint pirštines. Peilis turi kišeninį laikiklį („klipsą“) kuris pagamintas iš nerūdijančio plieno Gerber Covert Fast įvertins kiekvienas ieškantis tinkamo ne tik kasdieniam nešiojimui, bet ir rimtam naudojimui.
Taktinis prisegamas peilis Gerber Covert Fast(lenktinis, juodas).

GERBER kompanija įkurta 1939 metais kuri mažais kiekiais gamino rankų darbo peilius ir iki 1960 metų tapo viena iš labiausiai vertinamų kaip itin kokybiškų bei patikimų peilių gamintoja. 

Jau daugiau kaip 20 metų ši amerikiečių įmonė GERBER yra kovinių, medžioklinių ir žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje.

GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje.

Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.