+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Peilis Gerber Mini Covert - Serrated

Prekės kodas: 46924
60.00 €
  • Turime sandėlyje
  • Pristatysime per 1 d.d.
  • Į krepšelį
 
  • Užsisakykite telefonu 
  • +370 655 06 515
  • I - V nuo 9:00 iki 17:00
  • info@irankiai-internetu.lt
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Greita ašmenų atlenkimo sistema: +
Ašmenų užraktas: +
Prisegimas prie diržo: +
Skylė virvutei: +
Dantyti ašmenys: +
Plieno markė: 7cr17MoV
Ašmenų ilgis, cm: 7,39
Bendras ilgis, cm: 16,89
Svoris, g: 62
Tai išskirtinis peilis Gerber  Mini Covert - Serrated. Šis peilis sukurtas pulkininko Rex Applegate turinčio daugiau nei 40 metų peilių kūrimo patirties ir kartu žinomo kovinės savigynos srityje. Applegate peilių šeima vertinama kaip ilgametis pulkininko atsidavimo, patirties  ir paskirties pajautimo simbolis. Šie peiliai užsitarnavo tarptautinį pripažinimą kaip vieni geriausių tarp taktinių lenktinių peilių. Tai puikaus dizaino, lengvas ir puikiai subalansuotas peilis su itin tvirtais ašmenimis. Peilio ašmenys pagaminti iš itin tvirto anglinio plieno. Peilis turi kišeninį laikiklį („klipsą“) kuris pagamintas iš nerūdijančio plieno, bei naudotojo saugumui užtikrinti Liner Lock geležtės fiksavimą. Gerber Mini Covert - Serrated kaip ir visi kariniai - taktiniai produktai, gaminami JAV Portlande, Oregono valstijoje. Gerber Mini Covert - Serrated įvertins kiekvienas ieškantis tinkamo ne tik kasdieniam nešiojimui, bet ir rimtam naudojimui. Neoficialus video:
Taktinis peilis Gerber Mini Covert - Serrated ( dantytais ašmenimis ).

GERBER kompanija įkurta 1939 metais kuri mažais kiekiais gamino rankų darbo peilius ir iki 1960 metų tapo viena iš labiausiai vertinamų kaip itin kokybiškų bei patikimų peilių gamintoja. 

Jau daugiau kaip 20 metų ši amerikiečių įmonė GERBER yra kovinių, medžioklinių ir žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje.

GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje.

Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.