+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Peilis Gerber Propel Downrange AO

Prekės kodas: 30-000841
158.00 €
  • Turime sandėlyje
  • Pristatysime per 1 d.d.
  • Į krepšelį
 
  • Užsisakykite telefonu 
  • +370 655 06 515 arba +370 612 45 879
  • I - V nuo 9:00 iki 17:00
  • info@irankiai-internetu.lt
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Rankenos medžiaga: G-10
Ašmenų padengimas: +
Greita ašmenų atlenkimo sistema: +
Ašmenų užraktas: +
Prisegimas prie diržo: +
Skylė virvutei: +
Dantyti ašmenys: +
Plieno markė: S30V
Ašmenų ilgis, cm: 8,89
Bendras ilgis, cm: 21,64
Svoris, g: 121
Gerber kompanija atkreipė dėmesį į JAV kariškių pageidavimus ir pasinaudodami savo ilgaamže gamybos patirtimi sukūrė peilį Propel Downrange AO su greita ašmenų atlenkimo funkcija. Tai išskirtinio dizaino, funkcionalumo ir naudojimo patogumo peilis. Šis peilis turi aukštos kokybės S30V plieno dalinai dantytus 8,89 cm ašmenis, kurie pasižymi atsparumu korozijai ir ilgai išlaiko aštrumą. Ašmenys padengti tvirta juoda titano nitrido danga, kuri šiam peiliui suteikia slaptą profesinę išvaizdą bei papildomai apsaugo nuo oksidacijos. Lengva patogi paimti į rankas G-10 (epoksido ir pinto stiklo pluošto) rankena, atspari smūgiams ir temperatūrų pokyčiams. Peilis turi kišeninį laikiklį („klipsą“), pagamintą iš nerūdijančio plieno, kuris gali būti tvirtinamas trijose padėtyse. Peilis lengvai atlenkiamas betkuria ranka net ir dėvint pirštines. Gerber Propel Downrange AO kaip ir visi kariniai - taktiniai produktai, gaminami JAV Portlande, Oregono valstijoje. Gerber Propel Downrange AO įvertins kiekvienas ieškantis tinkamo ne tik kasdieniam nešiojimui, bet ir rimtam naudojimui.   Video anglų kalba:
Lenktinis peilis Gerber Propel Downrange AO su greita ašmenų atlenkimo funkcija.

GERBER kompanija įkurta 1939 metais kuri mažais kiekiais gamino rankų darbo peilius ir iki 1960 metų tapo viena iš labiausiai vertinamų kaip itin kokybiškų bei patikimų peilių gamintoja. 

Jau daugiau kaip 20 metų ši amerikiečių įmonė GERBER yra kovinių, medžioklinių ir žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje.

GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje.

Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.