+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Peilis Gator Premium (fiksuotais ašmenimis)

Prekės kodas: 30-001083
196.00 €
  • Pristatysime per 15 d.d.
info@irankiai-internetu.lt
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Klausti
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Rankenos medžiaga: Stiklo pluošto- gumuota
Skylė virvutei: +
Gumuota rankena: +
Dėklas: +
Plieno markė: CPM-S30V
Ašmenų ilgis, cm: 10,2
Bendras ilgis, cm: 22,9
Svoris, g: 249
Gerber Gator Premium - tai berods geriausias peilis sukurtas išrankiausiems medžiotojams. Peilio ašmenys pagaminti iš aukščiausios klasės miltelinio CPM-S30V plieno ko dėka peilis yra pedantiško aštrumo ir jį išlaiko itin ilgiai. Geležtės forma idealiai pritaikyta lupimui bei darinėjimui, o jos dydis užtikrina patikimą tvirtumą darinėjant net stambiausius gyvūnus. Rankenos konstrukcija sukurta taip, kad ilgai dirbant ranka nepavargtų. Neslystanti, gumuota rankena pagaminta iš stiklo mikro pluošto ir nailono mišinio  (Glass  Filled Nylon) su aligatorius odos tekstūra kas užtikrina lengvą ir patogią peilio kontrolę.  Gerber Gator Premium peilis komplektuojamas su patikimu aukštos klasės odiniu dėklu patogiai tvirtinamu ant praktiškai bet kokio pločio diržo. Gerber Gator Premium kaip ir visi Gator serijos peiliai gaminami JAV Portlande, Oregono valstijoje.  
Medžioklinis peilis Gator Premium (fiksuotais ašmenimis)

GERBER kompanija įkurta 1939 metais kuri mažais kiekiais gamino rankų darbo peilius ir iki 1960 metų tapo viena iš labiausiai vertinamų kaip itin kokybiškų bei patikimų peilių gamintoja. 

Jau daugiau kaip 20 metų ši amerikiečių įmonė GERBER yra kovinių, medžioklinių ir žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje.

GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje.

Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.