+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Multirinkinys Gerber Center - Drive

Prekės kodas: 30-001193
162.00 €
  • Turime sandėlyje
  • Pristatysime per 1 d.d.
  • Į krepšelį
 
  • Užsisakykite telefonu 
  • +370 655 06 515 arba +370 612 45 879
  • I - V nuo 9:00 iki 17:00
  • info@irankiai-internetu.lt
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Peilis dantytais ašmenimis: +
Vielos kirpiklis su keičiamomis kietmetalio plokštelėmis: +
Yla: +
Mažas plokščias atsuktuvas: +
Didelis plokščias atsuktuvas: +
Konservų atidarytuvas: +
Dildė: +
Komplekte - peilis: 420 HC, 8,25 cm ilgio
Komplekte - replės: spyruoklinės
Kryžminis atsuktuvas: centruotas 8,12 cm ilgio, su magnetiniu antgalių laikikliu
Butelių atidarytuvas: +
Ilgis sulenkto (sustumto), cm: 12
Ilgis išskleisto, cm: 16,8
Svoris, g: 270
Gerber Center - Drive multirinkinys išskirtinai turi ilgą magnetinį centruotą atsuktuvą ir 30% ( 8,25 cm ) ilgesnį išorinį peilį. Dėka ilgo, centruoto atsuktuvo gauname didžiausią sukomo jėgą, o lengvai keičiami universalūs antgaliukai išplečia įrankio panaudojimo galimybes. Gerber Center - Drive pasižymi išsiskirtinai patogiu ir greitu išskleidimu ( paruošimu darbui ), jis išskleidžiamas nykščio pastūmimu arbu vienos rankos lengvu mostu. Įrankis turi vielos kirpiklį su pasukamais volframo karbido ašmenimis, o pagrindiniai įrankiai ( peilis ir atsuktuvas ) pasiekiami neišlanksčius multirinkinio. Visi atlenkiami įrankiai patikimai fiksuojami Saf.T.Plus užraktu, taip užtikrinamas saugus naudojimas. Gerber Center - Drive komplektuojamas su aukštos kokybės nailoniniu dėklu, dėklo tvirtinamas ant diržo gali būti tiek horizontalus tiek vertikalus. Gerber Center - Drive įvertins kiekvienas ieškantis tik geriausio.            
Tai naujasis Gerber Center - Drive kūrinys kuriame sujungtos tradicinės multirinkinių funkcijos su naujomis savybėmis kurios siūlo bekompromisį našumą ir revoliucinį dizainą.

GERBER kompanija įkurta 1939 metais kuri mažais kiekiais gamino rankų darbo peilius ir iki 1960 metų tapo viena iš labiausiai vertinamų kaip itin kokybiškų bei patikimų peilių gamintoja. 

Jau daugiau kaip 20 metų ši amerikiečių įmonė GERBER yra kovinių, medžioklinių ir žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje.

GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje.

Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.