+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Fiskars FunctionalForm mėgstamiausių trijų peilių rinkinys (skutimo peilis, peilis pomidorams, mažas virėjo peilis)

Prekės kodas: 1014199
34.50 €
  • Pristatysime per 15 d.d.
info@irankiai-internetu.lt
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Klausti
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Plienas: Japoniškas nerūdijantis plienas
Kietumas: HRC 53
Galima plauti indaplovėje: Taip
  "FunctionalForm" skutimo peilis, 7 cm Peilis, skirtas įvairiems nedideliams pjaustymo darbams virtuvėje. Ypač patogu pjaustyti smulkias daržoves.   "FunctionalForm" peilis pomidorams, 12 cm Peilis dantytais ašmenimis, skirtas produktų su odele (pavyzdžiui, pomidorų ar duonos) pjaustymui.   "FunctionalForm" virėjo peilis, 16 cm Tvirtas peilis su plačia geležte. Idealiai tinka vidutinio dydžio maisto produktams pjaustyti. "FunctionalForm" peiliai yra vieni populiariausių Fiskars gaminių. Jie sukurti kasdien naudoti virtuvėje, todėl daugiausia dėmesio buvo skirta patogumui ir naudojimo paprastumui. Saugumo elementai, tokie kaip Softouch rankena su pirštų apsauga, užtikrina saugų ir patogų suėmimą. Specialiai sukurta "FunctionalForm" peilio rankena leidžia dirbti patogiausioje pozoje ir atrodo šiuolaikiškai. Geležtė turi puikiai pjaunančius ašmenis, kuriuos nesunku išlaikyti aštrius naudojant Fiskars Roll-Sharp arba metalinį galąstuvą.
"FunctionalForm" mėgstamiausių peilių rinkinys, kurį sudaro skutimo peilis, peilis pomidorams ir mažasis virėjo peilis (16 cm).

FISKARS turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose.

Garsiosios žirklės oranžinėmis rankenomis, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką kirpimo procesą. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti FISKARS įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui - daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą.