+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Fiskars Vaikiškos žirklės | Muminukas

Prekės kodas: 999251
10.00 €
  • Pristatysime per 15 d.d.
info@irankiai-internetu.lt
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Klausti
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Plienas: Švediškas Sandvik plienas
Kietumas: HRC 57
Ilgis: 13 cm
Svoris: 24 g
Galima plauti indaplovėje: Taip
Visų mylimus Mumių veikėjus dabar galima sutikti ir ant Moomin žirklių, kurios atneš daugiau šilumos ir džiugesio tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Aukštos kokybės ir ryškiai dažytos, naudojant pažangią technologiją, kuri užtikrina dekoracijų ilgaamžiškumą. Žirklės pasižymi tokia pačia aukšta kokybe kaip ir kitos Fiskars žirklės: aukštos kokybės ašmenimis tiksliam kirpimui ir ergonomiškomis rankenomis didesniam patogumui.Kaip ir Mumiai, mes taip pat norėtume daugiau laiko praleisti dalykams, kuriuos mėgstame.
Rankenos specialiai sukurtos taip, kad tilptų vaiko rankoje. Ypač tinka 3-9 metų vaikams. Ašmenų galai užapvalinti saugiam naudojimui. Reguliuojamas ašmenų įtempimas.

FISKARS turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose.

Garsiosios žirklės oranžinėmis rankenomis, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką kirpimo procesą. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti FISKARS įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui - daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą.