+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Fiskars Ypač patvarios žirklės | Namų ūkio

Prekės kodas: 879161
34.50 €
  • Pristatysime per 15 d.d.
info@irankiai-internetu.lt
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Klausti
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Plienas: Švediškas Sandvik plienas
Kietumas: HRC 57
Ilgis: 24 cm
Svoris: 159 g
Galima plauti indaplovėje: Taip
ServoCut yra naujausias Fiskars išradimas, kuris nustato naujus kirpimo standartus namų ūkio darbuose. Naujasis patentuotas ServoCut mechanizmas padvigubina žirklių kirpimo efektyvumą ir jos dar geriau susidoroja su pačiomis sunkiausiomis medžiagomis. Šių žirklių naujoviška technologija ne tik leidžia žymiai padidinti kirpimo jėgą, bet ir tuo pačiu suteikia ServoCut žirklėms tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Skirtos namų ūkio darbams. 1967 metais Fiskars klasikinės žirklės kardinaliai pakeitė karpymo darbus namuose. Naujasis ServoCut mechanizmas sukėlė naują perversmą karpymui namuose.
Idealiai tinka visiems kirpimo darbams namuose. Pakavimo medžiagoms, kartonui, odai ir audiniams. Patentuota ServoCutᵀᴹ technologija padvigubina kirpimo efektyvumą. Reguliuojamas ašmenų įtempimas.

FISKARS turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose.

Garsiosios žirklės oranžinėmis rankenomis, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką kirpimo procesą. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti FISKARS įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui - daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą.