+370 655 06 515 I - V  nuo 9:00 iki 17:00
info@irankiai-internetu.lt
 

Fiskars Virtuvės žirklės su butelių atidarytuvu

Prekės kodas: 839977
14.50 €
  • Pristatysime per 15 d.d.
info@irankiai-internetu.lt
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Klausti
Telefonu I - V  nuo 9:00 iki 17:00
Nemokamai
3,5 € - į rankas
2 € - į terminalą
2 € - į paštomatą
2,5 € - į taškus
Latvija
7,5 € - į rankas 
Estija
8 € - į rankas 
Suomija
20 € - į rankas 
Švedija
22 € - į rankas 
  • Garantija: 2 metai
  • Galite mokėti grynais!
Plienas: Nerūdijantis plienas
Kietumas: HRC 55
Ilgis: 20 cm
Svoris: 0,058 g
Galima plauti indaplovėje: Taip
"KitchenSmart" - tai žirklės, kurios puikiai tiks įvairiems kasdieniniams darbams. Tolygiai pasiskirstanti jėga, ergonomiškos rankenos, kurios taip pat ir labai komfortiškos visa tai garantuoja patogų ir lengvą naudojimą. Rankenos yra pagamintos iš smūgiams atsparaus polipropileno ir yra tiesiogiai užlietos ant geležčių slėgimo būdu, kas išlaiko sujungimų ilgaamažiškumą ir žirklių higieniškumą. Taip pat žirklėse sudaryta skylė buteliams atidaryti.
Kitchen Smart dantytos žirklės užtikrina lengvesnį ir patogesnį kirpimą. Vidinė rankenų pusė pritaikyta butelių atidarymui.

FISKARS turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose.

Garsiosios žirklės oranžinėmis rankenomis, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką kirpimo procesą. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti FISKARS įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui - daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą.